У Миколаєві планують запустити опалювальний сезон за графіком

Опалювальний сезон 2022-2023 років, без сумніву, стане найскладнішим за всі роки незалежності України.

Незважаючи на війну, зруйновані котельні та пошкоджені мережі, наші теплопостачальні підприємства – комунальне ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” та державне “Миколаївська ТЕЦ” – активно до цього готуються, про що розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Мер подякував працівникам підприємств, які в складних умовах знаходять сили та можливості підтримувати роботу важливої інфраструктури.

Молодці. Дуже їх поважаю. Фахівці готують опалювальні котли, приводять до ладу труби. Окреме питання – вода, яку теж треба підготувати для подачі в мережі.

“Миколаївоблтеплоенерго” навіть організувало біля своїх котелень пункти видачі очищеної води містянам. Все безкоштовно, – каже Олександр Сєнкевич.

Читайте також: Україна готується до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану

При цьому мер підкреслив, що опалювальний сезон 2022-2023 років, без сумніву, стане найскладнішим за всі роки незалежності України.

Хочу щоб всі це розуміли. Звичайно, проблеми з постачанням газу. Всі чули, що на зберіганні його менше, ніж потрібно. Продовжуємо накопичувати.

Друге питання – ймовірні обстріли та пошкодження мереж. Сьогодні є тепло, потім обстріляли, мережі пошкодили. Потрібно спустити воду, труби заварити, знову наповнити водою.

Це час.

Крім того, через військовий стан у приватних будинках теж можуть бути проблеми з газопостачанням. Тому люди мають запастися як електричними приладами для обігріву, так і вугіллям чи дровами для тих, хто опалює ними житло.

Обов’язково перевірити роботу всіх приладів, – попередив Олександр Сєнкевич.

Комунальному підприємству “Миколаївоблтеплоенерго” міський голова поставив окреме завдання: підготувати мобільні котли, які можна буде тимчасово використовувати на час ремонту в разі надзвичайної ситуації, наприклад, пошкодження котельні при обстрілах.

Читайте також: Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram