ФОТО: Pixabay

Україна готується до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану

Учасники семінару обговорили низку надважливих питань, присвячених проходженню майбутнього опалювального сезону.

12 серпня відбувся організований USAID Проєкт енергетичної безпеки спільно з Мінрегіоном вебінар щодо підготовки до проходження опалювального періоду в умовах воєнного стану.

Участь в онлайн-заході взяли керівники теплопостачальних підприємств (серед яких й директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов), керівники органів місцевого самоврядування та представники обласних штабів з підготовки до опалювального періоду.

Внаслідок повномасштабного вторгнення військ РФ, Україна постала перед викликом проходження опалювального періоду 2022-2023 в умовах проведення активних бойових дій.

Уряд, органи місцевої влади, теплопостачальні підприємства та інші суб’єкти сфери енергетики мають бути готові до різних сценаріїв розвитку подій протягом наступного осінньо-зимового періоду, в тому числі пошкодження чи навіть знищення об’єктів генерації електричної, теплової енергії, об’єктів транспортування, розподілу чи постачання електричної енергії, газу чи тепла, що може призвести до обмеження чи припинення постачання енергоносіїв, відсутності можливості для забезпечення опалення житлових приміщень та об’єктів соціальної інфраструктури, – наголосили організатори.

Учасники семінару обговорили низку надважливих питань, присвячених проходженню майбутнього опалювального сезону.

Серед них: основні заходи, прийняті Урядом з підготовки до опалювального періоду 2022/2023 рр., забезпечення стабільності роботи газотранспортної системи України в умовах воєнного часу, підвищення стійкості та забезпечення безперебійного постачання природного газу та електричної енергії.

Особливу увагу акцентовано на можливих сценаріях виникнення загроз для забезпечення безперебійного теплопостачання та заходах з підготовки до виникнення кризових ситуацій, а також забезпеченні сталості теплопостачання та підготовки до роботи в умовах кризової ситуації на прикладі теплокомуненерго.

Читайте також: Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram