Фото: Pixabay

У Британії назвали ще один симптом зараження штамом “Омікрон”

Шкірний висип може вказувати на зараження штамом “Омікрон”. Раніше вчені встановили, що більшість проявів нового варіанту інфекції нагадує звичайну застуду.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Daily Express. Медики і вчені проаналізували дані програми Zoe Covid Symptom (використовується для спостереження за симптомами COVID-19) та прийшли до висновку, що поява висипу можна вважати ключовою ознакою нового штаму.

Читайте також: Штам Омікрон швидко поширюється навіть у країнах з високим рівнем імунітету – ВООЗ

У різних пацієнтів почервоніння на шкірі відрізняються один від одного. Хтось скаржився на сильний свербіж, інші, навпаки, відзначали, що припухлості ніяк не турбують, – йдеться в статті.

Крім цього, уточнюється, що висип може виникнути на початковій стадії хвороби і закріпитися на довгий час.

До ознак інфікування “Омікроном”, які раніше були озвучені медиками, також відносять закладеність носа, сухий кашель і хворобливі відчуття в попереку.

Читайте також: Українські лабораторії можуть виявляти коронавірусний штам “Омікрон”

Нагадаємо, що більшість симптомів нового штаму коронавірусу “Омікрон” збігаються з симптомами звичайної застуди. Зокрема, це головний біль, біль у горлі, нежить, втома і чхання.

За результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram