
Міносвіти рекомендує перевести учнів і студентів на дистанційне навчання
Міністерство освіти і науки України надіслало керівникам закладів освіти листи з рекомендацією перевести учнів та студентів на дистанційне навчання. Про це повідомляє МОН. У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує: організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11












