Хакери намагалися атакувати урядові сайти

У ніч з 13 на 14 січня хакери здійснили глобальну атаку на сайти Кабінету міністрів та окремих міністерств. Також тимчасово був недоступний сайт держпослуг «Дія».

Про це повідомляє «Українська правда».

Зокрема, у Міносвіти повідомили, що у зв’язку з глобальною атакою у ніч з 13 на 14 січня 2022 року офіційний сайт міністерства тимчасово не працює.

У відомстві закликали користуватися іншими вебресурсами, зокрема офіційними сторінками міністерств у соцмережах.

Повідомляється, що наразі тривають роботи з усунення несправності, а також працює кіберполіція.

Зокрема, під удар хакерів потрапили сайти Кабміну, МЗС, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінветеранів, Мінзахісту довкілля та Держказначейства.

Крім того, на стартовій сторінці МЗС українською, російською та польською мовами можна побачити повідомлення про те, що особисті дані українців будуть у загальному доступі в мережі.

Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп’ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі, — дослівно йшлося у повідомленні.

Скріншот

Також не працює сайт держпослуг “Дія”, проте проблем із роботою застосунку “Дія” немає. 

Нагадаємо, у червні минулого року російські хакери атакували поліцію Нідерландів під час розслідування катастрофи MH-17.

Як відомо, працівники однієї з київських ІТ-компаній організували незаконний продаж спеціалізованих програм, які могли зламувати соціальні мережі. Їх збували приватному сектору.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram