Фото: з відкритих джерел

Міносвіти рекомендує перевести учнів і студентів на дистанційне навчання

Міністерство освіти і науки України надіслало керівникам закладів освіти листи з рекомендацією перевести учнів та студентів на дистанційне навчання.

Про це повідомляє МОН.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує: організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів, – йдеться у повідомленні.

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти міністерство радить організувати перехід на навчання за дистанційною або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Читайте також: У Миколаєві через мінування деякі школи перейшли на дистанційне навчання

У закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління МОН рекомендає запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого.

Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів ЗЗСО дозволяється, – зауважили в МОН.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки пропонує надати можливість використання коштів з програми “єПідтримка” дітьми 14-18 років на позашкільну освіту. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram