Новий Рік - 2021. Фото: Pixabay

Прикмети на Новий рік-2021: чого не можна робити, щоб не розлютити Бика

В новорічно-різдвяний період навіть дорослі починають вірити в дива й багатовікові традиції. Деякі з них варто дотримуватися завжди у ніч проти 1 січня.

Символом 2021 року є Білий металевий Бик, для якого, як відомо, червоний є кольором-табу. А тому, щоб не розлютити тварину, категорично заборонено використовувати червоні, тигрові й леопардові відтінки скатертини, пише ТСН.

Необхідно обирати білий і сріблястий кольори. Наприклад, келихи можна декорувати сріблястими стрічками. Аналогічна ситуація із новорічним вбранням. Так, в одязі слід віддати перевагу спокійним кольорам. Також, оскільки Бик віддає перевагу натуральності, не рекомендується одягати на Новий рік-2021 прикраси зі штучного каміння.

Дивіться також: Як миколаївці відзначатимуть Новий рік? – опитування

Також цьогоріч не можна готувати й ставити на стіл страви з телятини та яловичини. Адже цим Ви можете розлютити символ року і він відвернеться від Вас.  

Традиційно у святкову ніч не можна скандалити, ображатися і з’ясовувати відносини. Це загрожує тим, що наступних 12 місяців Ви проведете в негативі. Натомість слід святкувати в доброзичливій і позитивній атмосфері, яка збережеться протягом усього року.

Читайте також: Вбрання на Новий рік-2021: в чому зустріти рік Бика чоловікам і жінкам

На Новий рік також не можна ставити на святковий стіл пошкоджений посуд. Це означатиме бідність і сварки впродовж наступного року.

Також 31 грудня заборонено прати, прибирати, виносити з будинку сміття. Таким чином можна накликати біду і позбутися добробуту. 

Читайте також: Меню на Новий рік 2021: що приготувати на святковий стіл

Якщо за святковим столом забруднити одяг чи пролити на нього напій, це означатиме матеріальну скруту впродовж року. Згідно з прикметами, зустрічати Новий рік не можна із порожніми кишенями. Це теж символізує фінансову нестабільність у прийдешньому році.  

В останній день року забороняється пришивати ґудзики, зашивати одяг. Це може обернутися тим, що “зашиєте” старі проблеми й вони супроводжуватимуть Вас у новому році.

Читайте також: Вихідні на Новий рік 2021: скільки відпочиватимуть українці

Нагадаємо, що Кабінет міністрів дозволив ресторанам і кафе працювати до 7 ранку в новорічну ніч – з 31 грудня на 1 січня. Раніше їм дозволено було працювати тільки до 01:00 через карантин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram