ФОТО: ua.depositphotos.com

В Україні кафе і ресторанам дозволили працювати до ранку на Новий рік

Кабінет міністрів дозволив ресторанам і кафе працювати до 7 ранку в новорічну ніч – з 31 грудня на 1 січня. Раніше їм дозволено було працювати тільки до 01:00 через карантин.

Про це йдеться в постанові Уряду №1301 від 23 грудня, оприлюдненій на Урядовому порталі.

Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, замінивши у підпункті 12 цифру і слова “до 1-ї години” цифрою і словами “до 7-ї години, – сказано у документі.

Перед цим глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що подовжений графік роботи кафе, барів і ресторанів в ніч з 31 грудня на 1 січня не призведе до зростання захворюваності на COVID-19. 

Новий рік – це свято, необхідно щоб люди відпочили, і те, що це буде не той відсоток, який дасть зріз захворюваності – це однозначно, – зазначив чиновник.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар країни, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що коронавірус в Україні ймовірно піде на спад у травні 2021 року

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram