Як миколаївці відзначатимуть Новий рік? – опитування

До Нового року лічені дні, і саме час робити останні приготування. Як відзначатимуть прийдешні свята миколаївці та які подарунки хочуть знайти під ялинкою?

Знімальна група телеканалу «МАРТ» опитала мешканців міста, як вони збираються святкувати цього року зважаючи на карантинні обмеження, які страви готують на новорічний стіл і чого бажають один одному у 2021 році.

Олів’є, оселедець під шубою, запечена качка, холодець, котлети, відбивні, канапки з червоною ікрою та інші блюда – це майже стандартний набір на новорічному столі у кожній оселі, тож схоже українці, як зазвичай, зустрічатимуть Новий рік сито. А от щодо гучного святкування, то тут миколаївці реагують більш стримано і в більшості притримуються думки, що лишатимуться вдома.

Будемо святкувати з родиною, адже це сімейне свято та у зв’язку з карантином слід утриматись від відвідування розважальних закладів, – вважають більшість миколаївців.

Не скупі жителі Миколаєва і на приємні побажання один одному, тому зичать міцного здоров’я, сімейного благополуччя, настання миру на сході України та завершення пандемії.

Нагадаємо, телеканал “МАРТ” опитав миколаївців на вулиці, як вони ставляться до введення жорсткого карантину, запровадження якого очікуються 8-го січня.

Раніше повідомлялось, Кабінет міністрів дозволив ресторанам і кафе працювати до 7 ранку в новорічну ніч – з 31 грудня на 1 січня. Раніше їм дозволено було працювати тільки до 01:00 через карантин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram