Що думають миколаївці стосовно можливого локдауну? – опитування

МОЗ пропонуватиме ввести жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня тривалістю на три тижні. Телеканал “МАРТ” опитав миколаївців на вулиці, як вони ставляться до введення жорсткого карантину.

Наразі ми як МОЗ не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке зараз є у зв’язку з COVID-19, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, 4 грудня.

За його словами, у зв’язку з тим, що рівень захворюваності та рівень госпіталізації все одно залишається на достатньо високому рівні, МОЗ бачить необхідність “збити цю хвилю розповсюдження COVID-19 і довести її до мінімально можливих цифр”.

Локдаун — це нагальний протокол дій і система обмежувальних заходів, що вводяться з метою стримання поширення захворюваності. Локдаун зазвичай забороняє людям вільно відвідувати або залишати певну зону. Таке «блокування» або «карантин» використовується для захисту системи охорони здоров’я від перевантаження. Під час локдауна діє режим ізоляції населення, обмежується свобода пересувань і дій в межах певної зони.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відкинув поширену інформацію деяких українських ЗМІ про те, що у місті пацієнти з коронавірусом «повзуть до вікон, щоб схопити повітря і б’ються за кисневі маски».

Раніше повідомлялось, Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram