Олександр Сєнкевич прокоментував публікації у деяких ЗМІ, щодо дефіциту кисневих масок у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відкинув поширену інформацію деяких українських ЗМІ про те, що у місті пацієнти з коронавірусом «повзуть до вікон, щоб схопити повітря і б’ються за кисневі маски».

Про це він зазначив у ході свого прямого ефіру в соцмережах, у четвер, 3 грудня.

Як відомо, напередодні інтернет-видання Оbozrevatel опублікувало новину, в якій повідомлялось, що у Миколаєві катастрофічно не вистачає кисню і кисневих концентраторів. А також йшла мова про те, що у регіоні планують закривати дитячі та гінекологічні відділення, аби відкривати на їх базі місця для пацієнтів з COVID-19.

У свою чергу, данний матеріал також опублікував сайт телеканалу “112” під заголовком «Люди повзуть до вікон, щоб схопити повітря, і б’ються за кисневі маски: У Миколаєві не вистачає кисню для хворих COVID-19».

Мер Миколаєва розкритикував поширену у даних ЗМІ інформацію, відверто назвавши її «брехливою і перебільшеною» та висловив думку, що до цього має причетність партія “ОПЗЖ”.

Я не думав, що мої політичні опоненти можуть перейти до маніпуляцій і провокацій на таку чутливу тему, але все одно вони продовжують вибори, до сих пір не визнали своє продовження і віщають, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він відзначив, що до кінця поточного року у лікарнях Миколаєва буде обладнано 750 ліжок для хворих на коронавірус, а також 84% всіх ліжок в місті будуть підключені до кисню.

Нагадаємо, Нагадаємо, у Миколаївській області за останній тиждень забезпеченість концентраторами збільшено на 24 одиниці. 

Раніше повідомлялось, Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram