У Миколаївській області планують збільшити кількість ліжок із кисневими точками

За останній тиждень забезпеченість концентраторами збільшено на 24 одиниці. До кінця року в лікарнях області функціонуватиме 1299 кисневих точок, а це майже 84 % відсотки від розгорнутої кількості ліжок.

Про це під час онлайн-брифінгу розказала заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Оксана Черненко.

На сьогодні для надання допомоги хворим на COVID-19 у спеціалізованих шпиталях розгорнуто 1557 ліжок, з них 502 – обладнано кисневими точками та 225 – кисневими концентраторами – розповіла Оксана Черненко.

Оксана Черненко уточнила, що на сьогодні кисневу підтримку загалом отримують 275 хворих. На апаратах ШВЛ перебувають 12 пацієнтів, з них найбільше в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороби» – чотири хворі, ще по троє хворих у КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №3», КНП «Вознесенська багатопрофільна лікарня» та два пацієнти в інших лікарнях.

У шпиталях загалом є 169 апаратів ШВЛ, а це великий резерв у разі необхідності підключення пацієнта до апарату штучної вентиляції легень – каже Оксана Черненко.

Під час онлайн-брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко розказала і про страхування медичних працівників. На сьогодні серед 3472 медичних працівників Миколаївської області уже застраховані 3092.

Нагадаємо, що  в умовах пандемії COVID-19 у Миколаївській області в максимальному режимі працюють 89 бригад швидкої допомоги.

Як раніше повідомлялось, кожен п’ятий виклик “швидкої” на Миколаївщині пов’язаний з коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram