Як працюють бригади швидкої допомоги в умовах пандемії

В умовах пандемії COVID-19 у Миколаївській області в максимальному режимі працюють 89 бригад швидкої допомоги.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Під час онлайн-брифінгу головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради Андрій Самойлов розповів, як працюють бригади швидкої допомоги в умовах пандемії.
Він зазначив, що кожен день у Миколаївській області на екстрені виклики виїжджає 89 машин швидкої допомоги. У місті Миколаєві працює 25-27 автомобілів.

Медичних працівників у нас 680 осіб – це саме та кількість працівників, яка отримує при виїзді до хворих з підозрою на Ковід-19 надбавку до заробітньої плати у розмірі до 300 % – сказав Андрій Самойлов.

Відповідаючи на питання щодо комплектації бригад швидкої допомоги засобами індивідуального захисту та дезінфекції Андрій Самойлов розповів, що КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» підписано с НСЗУ пакет послуг COVID-19 яким передбачена постійна закупівля ЗІЗ.

Під час онлайн-брифінгу Андрій Самойлов також нагадав критерії виклику швидкої медичної допомоги, тому що навантаження на бригади швидкої медичної допомоги в умовах пандемії значно зросло.

Висока температура, яка нічим не збивається певний проміжок часу, і також всі гострі стани, відустність медичної реакції на які призводить до гибелі пацієнта. Це має стосунок до виклику швидкої медичної допомоги. Але дуже багато є зловживань від пацієнтів. І викликається швидка тоді, коли необхідно просто звернутись до сімейного лікаря, – наголосив Андрій Самойлов.

Нагадаємо, за інформацією ВООЗ: Пандемію COVID-19 зупинить 60-70% вакцинація населення.

Як раніше повідомлялось, у лікарнях проведуть перевірки обладнання після смертей в реанімації на Львівщині – Степанов.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram