Партія “Пропозиція” висунула кандидатів у мери Миколаєва, Нової Одеси та Южноукраїнська

Політична партія «Пропозиція» провела установчу конференцію на якій висунула кандидатів у мери міст Миколаївській області.

Один зі співзасновників партії “Пропозиція” і чинний Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич виступаючи перед учасники конференції зазначив, що головний принцип партії «Пропозиція» – це готовність брати на себе відповідальність за розвиток місцевого самоврядування.

Сьогодні ми зібралися, щоб зробити важливий для кожного з нас крок. Що таке «Пропозиція»? Це партія, яка хоче і може брати на себе відповідальність. Відповідальність за розвиток своїх територій. Нещодавно я почув політика, який сказав, що «може і добре, що ми не виграємо вибори, нехай ті, хто виграє, і відповідає». Ви йдете до влади, щоб відповідати, щоб брати на себе відповідальність. Це найголовніше поняття, яке потрібно запам’ятати на найближчі 5 років, – сказав Олександр Сенкевич.

Дивіться також: Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

За підсумками установчих зборів партія «Пропозиція» висунула Олександра Сєнкевича кандидатом у мери Миколаєва. Також на посаду очільника Нової Одеси від політичної сили балотуватиметься Олександр Поляков, а на пост міського голови Южноукраїнська – Дмитро Мірошник.

Нагадаємо, Олександр Сенкевич під час виступу на онлайн-засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заявив про тиск на органи місцевого самоврядування напередодні виборів.

Раніше повідомлялось, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий подякував меру Олександра Сєнкевича за допомогу в розвитку зоосаду і заявив, що йде на вибори з партією «Пропозиція».

Як відомо, Новоодеський міський голова Олександр Поляков приєднався до партії «Пропозиція».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram