Володимир Топчий

Директор миколаївського зоопарку йде на місцеві вибори з командою Сєнкевича

Директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий подякував меру Олександра Сєнкевича за допомогу в розвитку зоосаду і заявив, що йде на вибори з партією «Пропозиція».

Про це він заявив на відеоролику, який був опублікований в Facebook на сторінці політичної партії «Пропозиція» в Миколаєві.

https://www.facebook.com/proposicia.mykolaiv/videos/311533326620226

У ролику Володимир Топчий розповів, що Миколаївський зоопарк по праву вважається одним з кращих в Україні, так як в ньому міститься унікальна колекція з 5 тисяч тварин, а деякі з них занесені до Світової організації і українську Червону книгу вимираючих видів.

Також він висловив слова подяки меру Олександру Сєнкевичу за сприяння в поповненні колекції звірів двома слонами і жирафами.

У 2019 за підтримки Олександра Федоровича Сєнкевича ми привезли двох слонів і двох жирафів. Це була по справжньому величезна подія. Це не тільки привернуло увагу городян, а й стало надбанням України, – заявив Володимир Топчий.

Дивіться також: Підприємець Дмитро Іванов іде на вибори в команді Сєнкевича

Крім цього, Володимир Топчий зазначив, що мер Миколаєва уважно ставиться до проблем зоопарку, а тому він йде разом з Олександром Сєнкевичем і партією «Пропозиція» на вибори, щоб і далі з командою професіоналів розвивати зоосад.

Зоопарк – це моє життя. Я все своє життя віддав для того, щоб зоопарк був цікавий людям і щоб в ньому була цікава колекція тварин. Я знаю, що Олександр Федорович (прим. ред. – Сєнкевич) дуже уважно ставиться до зоопарку, вболіває за зоопарк. Тому ми об’єдналися у команді пропозиції для того, щоб вирішувати ці питання разом. Тільки професіонали можуть робити справи, – резюмував Володимир Топчий.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів про ідеологію, цілі та завдання новоутвореної політичної партії “Пропозиція”, з якою він вирішив йти на місцеві вибори у жовтні 2020 року.

Раніше повідомлялось, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив президенту Володимиру Зеленському, що місто не бачить сенсу розвивати портову галузь, оскільки це приносить більше шкоди, ніж користі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram