Фото: Izvestia.nikolaev.ua

Мер Нової Одеси приєднався до партії «Пропозиція»

Новоодеський міський голова Олександр Поляков приєднався до партії «Пропозиція».

Про це повідомляється в Telegram-канаді партії.

За словами Олександра Полякова, який раніше був обраний міським головою як самовисуванець, до партії він приєднався, оскільки вона на його думку дає «свободу дій» і «свободу думок».

Ми готові приєднатися до партії «Пропозиція». Я буду вести на вибори свою команду. Чому пішли від цієї партії? Тому що вона дає свободу: свободу дій, свободу думок. Я впевнений, що тільки вільні люди зможуть досягти гарного результату. Упевнений, що результат буде хорошим, – сказав Олександр Поляков.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич йде на вибори з новою партією

Відзначимо, що на сьогоднішній в партію вже увійшли мер Дніпра Борис Філатов, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, мер Чернівців Олексій Каспрук, мер Житомира Сергій Сухомлин, мер Кропивницького Андрій Райкович і мер Каховки Андрій Дяченко.

Згідно з даними відкритих джерел, зміни реєстраційних даних політичної сили «Пропозиція» проводилися кілька месяцеи назад. Тоді було змінено юридичну адресу партії з Києва до Дніпра, а також назва політичної сили. Раніше партія називалася «Нова Європейська Україна». Формально керівником партії «Пропозиція» є Андрій Пільченко. Людина з таким ім’ям очолює Департамент торгівлі та реклами Дніпровського міської ради.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів про ідеологію, цілі та завдання новоутвореної політичної партії “Пропозиція”, з якою він вирішив йти на місцеві вибори у жовтні 2020 року. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram