Олена Кісельова закликала підтримати Олександра Сєнкевича у другому турі виборів мера Миколаєва

Депутат Миколаївської міської ради, голова фракції “Європейська солідарність” Олена Кісельова вважає, що розвиток міста можливий у разі перемоги Олександра Сєнкевича на виборах мера і закликала його підтримати.

Про це вона заявила в ефірі програми “Діалог” на каналі “МАРТ”.

За її словами, перед миколаївцями знову постав полярний вибір між чинний міським головою Олександром Сєнкевичем, який вже має управлінський досвід і є політиком нового формату, а також підприємцем та представником політичної партії “Опозиційна платформа – за життя” Владиславом Чайкою.

Мене складно віднести до симпатика Олександра Сєнкевича, адже всі знають і бачили мою жорстку критики у його бік, однак я людина з прагматичною позицією: якщо сьогодні вибір миколаївців між рухом вперед і кроком назад, то я буду просити людей підтримати перший варіант, нехай із складнощами, але рухом вперед, а саме з Олександром Федоровичем, – сказала Олена Кісельова.

Дивіться також: Депутат Олена Кісельова розповіла про зменшення єдиного податку для підприємців

Свою позицію вона аргументувала тим, що інший кандидат Владислав Чайка спекулює на імені свого батька, покійного очільника Миколаєва Володимира Чайки, щоб здобути перемогу на виборах.

Я вважаю, що це паразитизм! Якби у Владислава була програма, бачення розвитку міста або хоча б люди, які його добре знали, що він у цій сфері компетентний, то тоді до цього можна було б не так різко ставитись. А так я точно знаю, що навіть при нормальному людському відношенні, кандидат у мери, який є по суті є директором сміттєвоза – назвемо це так, він просто не може бути керівником, топ-менеджером Миколаєва, – вважає депутат.

Олена Кісельова зазначила, що у нинішній складній ситуації у місті, яка спричинена пандемією коронавірусу, проблемою розміщення і лікування хворих, збитками місцевій економіці, бізнесу і бюджету, а також іншими викликами, що нині стоять перед Миколаєвом – нині не той час коли можна експериментувати з владою.

Які експерименти? Панове, коли ви хочете отримати якісну послуги, то ви підете до професіонала або хоча б до інтерна, який вже має досвід. Чи підете покличете посудомийку та поставити її керувати справами, котрі мають відношення до вашого життя і безпеки? Я точно знаю, що я не фанат Олександра Сєнкевича, але дай боже йому знову перемогти на виборах мера і я хоч надалі буду його критикувати, проте буду знати, що місто розвивається і рухається, – підсумувала Олена Кісельова.

Нагадаємо, у політичній партії «Пропозиція» заявили, що у Миколаєві поширюють агітаційні матеріали, спрямовані на дискредитацію чинного мера Олександра Сєнкевича.

Як відомо, мер Миколаєва і лідер політичної партії “Пропозиція” у регіоні Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Раніше повідомлялось, Олена Кісельова пояснила, чому її політична сила не висунула кандидата в мери міста – її партія не бажає грати технічну роль у передвиборних перегонах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram