Олена Кісельова пояснила, чому “ЄС” не висунула кандидата в мери Миколаєва

Голова фракціі “Європейська солідарність” у міській раді Олена Кісельова пояснила, чому її політична сила не висунула кандидата в мери міста – її партія не бажає грати технічну роль у передвиборних перегонах.

Про це депутат розповіла у коментарі кореспонденту телеканалу “МАРТ” 21 вересня.

За словами Олена Кісельової, у партії “Європейська солідарність” детально дослідили шанси політсили на перемогу у виборах за крісло Миколаївського міського голови і вирішили не брати участь у мерській передвиборній кампанії.

Ми детально вивчили соціологію і проаналізували наші шанси на перемогу у мерській гонці, тому бути технічним кандидатом по-відношенню до будь-якої особи або грати на виборчому полі в інтересах когось або проти когось – ми прийняли для себе відповідальне рішення не робити цього, – сказала голова фракції “Європейська солідарність” у міській раді.

Вона додала, що головним завданням її політична сила у Миколаєві ставить завести у міську раду якомога більше своїх представників для прийнятті рішень заради громади міста.

На запитання про те, чому голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка неодноразово заявляла про бажання взяти участь у виборах на посаду очільника Миколаєва, Олена Кісельова зазначила, що її однопартієць погодилась із загальним рішенням партії.

Кожен може мати бажання, у мене меж були амбіції йти і балотуватись у мери. Більш того, деякі з політичних осіб протягом п’яти років бачили у моїй особі конкурента. Я ніколи не приховувала про свої мерські абміції, але вони починаються і закінчуються на логічних висновках. Тому бажання людини, ще не є підставою для прийняття відповідального рішення, – підсумувала Олена Кісельова.

Нагадаємо, 14 вересня стало відомо, що політична партія «Європейська Солідарність» не висуватиме кандидата на пост Миколаївського міського голови.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram