Політична партія «Європейська Солідарність» не висуватиме кандидата на пост Миколаївського міського голови.
Відповідне рішення було прийнято, 14 вересня, під час засідання Ради Миколаївської міської організації партії, повідомляє у прес-служба політсили.
Члени Ради розглянули всі можливі кандидатури, однак жодна з них не була прийнята як така, що дозволить вийти до другого туру виборів.
У партії додали, що територіальна організація буде висувати кандидатів у депутати Миколаївської міської ради під час конференції обласної організації.
Звертаємо увагу, що будь-які інші повідомлення з приводу можливого балотування на пост голови Миколаївської міської ради від партії «Європейська Солідарність» не відповідають дійсності», – відзначили у Миколаївській облорганізації партії «ЄС».
Нагадаємо, 6 вересня, Миколаївська обласна виборча комісія прийняла рішення про створення 7 територіальних виборчих округів для проведення виборів в депутати Миколаївської обласної ради.
Як відомо, у Миколаївській обласній партійній організації “Опозиційна платформа – За життя” не підтримують кандидатуру Артема Ільюка на посаду міського голови Миколаєва.
Раніше повідомлялось, директор Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань Світлана Федорова розповіла, чому йде на вибори з партією «Наш край».