Артем Ільюк / Фото: Svidok.info

У обласній парторганізації “ОПЗЖ” не підтримують кандидатуру Артема Ільюка на посаду мера Миколаєва

Керівник Миколаївської обласної партійної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», народний депутат України Юрій Загородній заявив, що він та організація не збираються підтримувати кандидатуру Артема Ільюка на пост Миколаївського міського голови.

Відповідне відеозвернення Юрія Загороднього розміщено на сторінці Миколаївської обласної партійної організації “ОПЗЖ” у Facebook.

https://www.facebook.com/102759744906145/videos/320920932519226/

Миколаївська обласна партійна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» не підтримує кандидатуру на посаду Миколаївського міського голови. І я як керівник Миколаївської обласної партійної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя” не підтримую цю кандидатуру. І я впевнений, що Артем Ільюк не буде кандидатом на посаду Миколаївського міського голови від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», – заявив Юрій Загородній.

Відзначимо, видання “Преступности.НЕТ” посилаючись на власні джерела повідомило, з’їзд Миколаївської обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За Життя», на якому буде визначено кандидат у мери Миколаєва від даної політсили, а також кандидати у депутати місцевих рад, відбудеться 15-16 вересня.

Нагадаємо, спостерігачі громадської мережі “ОПОРА” розповіли про порушення виборчого процесу у Миколаївській області.

Раніше повідомлялось, В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати призначені на жовтень поточного року місцеві вибори в Україні. Заявником є організація, котра пов’язана к екс-нардепом Аркадієм Корнацьким.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram