Аркадій Корнацький / Фото: Znaj.ua

Організація екс-нардепа Корнацького подала позов про скасування місцевих виборів

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати призначені на жовтень поточного року місцеві вибори в Україні.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Ініціатор позову – громадська організація «Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села». Організація вимагає, щоб суд скасував постанову ЦВК №160 від 8 серпня 2020 року «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року».

На думку позивача, оскаржувана постанова прийнята з порушенням положень Виборчого кодексу України. Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Облвиборчком поділив Миколаївську область на 7 округів

Згідно з даними ресурсу Opendatabot, ГО громадська організація «Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села» зареєстрована у Києві. Її директором є Аркадій Корнацький, який був депутатом VIII скликання від «Блок Петра Порошенка», обраний по 132 мажоритарному округу (Миколаївська область).

Нагадаємо, 16 липня, Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3485 про зміни до Виборчого кодексу.

Раніше повідомлялось, Верховна Рада України підтримала проект постанови «Про створення і ліквідацію районів», згідно якої у Миколаївській області буде утворено чотири райони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram