Фото з відкритих джерел

Облвиборчком поділив Миколаївську область на 7 округів

Миколаївська обласна виборча комісія прийняла рішення про створення 7 територіальних виборчих округів для проведення виборів в депутати Миколаївської обласної ради.

6 вересня, під час засідання комісії, її голова Федір Барбалат заявив, що робоча група, яка повинна була підготувати пропозиції щодо формування виборчих округів в Миколаївській області не змогла прийти до спільної думки, тому підготувала відразу два варіанти, повідомляє видання “НикВести”.

Перший був розроблений п’ятьма членами робочої групи Федором Барбалат (партія «Слуга народу»), Кирилом Димовим ( «Європейська Солідарність»), Денисом Паламарчуком, Людмилою Юрченко («Європейська Солідарність»), Юлією Волчан ( «Слуга народу»), і Анатолієм Лашкова ( «Європейська Солідарність). Вони запропонували сформувати в Миколаївській області 7 виборчих округів.

Другий був розроблений Олександром Пономаренко ( «Опозиційна платформа – За життя») і Тетяною Тихоновою ( «Батьківщина») і представляв собою створення 8 виборчих округів в Миколаївській області.

Читайте також: Олександр Сєнкевич відреагував на баннер “мер сірої плитки” на Соборній площі

У підсумку обидва проекти двічі виносилися на голосування і тільки з другого разу більшістю голосів 10 членів комісії був прийнятий варіант створення 7 виборчих округів. Таким чином в миколаївській області будуть сформовані наступні виборчі округи:

  • Округ №1 – в межах Баштанського району з орієнтовною кількістю виборців в 105 тисяч 600 осіб;
  • Округ №2 – в межах Вознесенського району з орієнтовною кількістю виборців в 144 тисячі 400 осіб;
  • Округ №3 – Заводський район Миколаєва та частини Миколаївського району області (Очаківська громада, Березанська селищна громада, Ольшанська селищна громада, Веснянська селищна громада, Коблевська селищна громада, Куцурубська сільська громада, Нечаянськая сільська громада, Радсадівська сільська громада, Себінська сільська громада, і Чорноморська сільська громада) з орієнтовною кількістю виборців в 160 тисяч 300 осіб;
  • Округ №4 – в межах Інгульського району Миколаєва з орієнтовною кількістю виборців в 97 тисяч 500 осіб;
  • Округ №5 – в межах Корабельного району Миколаєва та частини Миколаївського району області (Воскресенська селищна громада, Першотравнева селищна громада, Галіцинівська сільська громада, Шевченківська сільська громада, Мішково-Погорілівська сільська громада) з орієнтовною кількістю виборців в 105 тисяч 230 осіб;
  • Округ №6 – в межах Первомайського району з орієнтовною кількістю виборців в 119 тисячі 500 осіб;
  • Округ №7 – в межах Центрального району Миколаєва та частини Миколаївського району області (Новоодеська міська громада, Костянтинівська сільська громада, і Сухоєланецька сільська громада) з орієнтовною кількістю виборців в 124 тисячі 830 осіб.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала проект постанови «Про створення і ліквідацію районів», згідно якої у Миколаївській області буде утворено чотири райони.

Як відомо, 16 липня, Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3485 про зміни до Виборчого кодексу. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram