Олександр Сєнкевич відреагував на баннер “мер сірої плитки” на Соборній площі

Вранці, 5 вересня, на Соборній площі невідомі розташували автомобіль з плакатами та зображенням мера Миколаєва Олександра Сєнкевича з написами «я буду правити вами ще 50 днів» і «мер сірої плитки».

У відеозверненні на своїй публічній сторінці у Facebook міський голова назвав машину з банером «пам’ятником неспроможності його опонентів» і додав, що він не ображається, коли його називають «мером сірої плитки», оскільки він займається поліпшенням інфраструктури міста.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/posts/2045228692275442

Я думаю, що хтось намагався мене образити назвавши мером сірої плитки. Так, я готовий бути мером сірої плитки – не розбитого асфальту, а мером сірої плитки. Не плаваючого по вулицях лайна, а мером пластикових каналізаційних труб. Так, я готовий залишитися мером зелених автобусів, а не раздовбаних маршруток. Я готовий на все це, тому що миколаївцям потрібні не такі ось арт-об’єкти (прим.ред. – автомобіль з банером “мер сірої плитки”), а нормальна інфраструктура. Я готовий це робити зі своєю командою і я буду це робити незважаючи на лайно, яке починає литися на мене напередодні виборів, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич назвав провокацією заяву директора «Миколаївського обласного центру інфекційних хвороб» Світлани Федорової, що місто нібито не фінансує лікарню і вона не «понесе відкат меру».

Як відомо, Олександр Сєнкевич розповів, що рішення про скасування святкування Дня міста у Миколаєві було прийнято заради містян, щоб не наражати їх на небезпеку зараження коронавірусом. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram