Провокація та брехня, – Олександр Сєнкевич щодо звинувачень з боку Світлани Федорової

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич назвав провокацією заяву директора «Миколаївського обласного центру інфекційних хвороб» Світлани Федорової, що місто нібито не фінансує лікарню і вона не «понесе відкат меру».

Про це він розповів під час свого прямого ефіру у соціальних мережах, передає ТРК “МАРТ”.

Як відомо, нещодавно Світлана Федорова у інтерв’ю виданню «Вести» заявила, що «місто жодної копійки сюди (прим.ред. – в лікарню) не видав». За словами головного лікаря «Миколаївської обласної інфекційної лікарні» це пов’язано з тим, що вона не бажає давати «відкати» меру за гроші, які мають виплачувати у вигляді заробітньої плати.

У свою чергу Олександр Сєнкевич зазначив, що міська рада не може безпосередньо фінансувати інфекційну лікарню, так як вона перебуває у власності обласної ради. А також нагадав, що зарплата медичним працівникам нараховується через Національну службу здоров’я України, зокрема фінансування лікарів, котрі працюють з хворими на COVID-19 здійснюється за так званим “коронавірусним пакетом”.

Це по-перше бред, на мою думку, провокація та брехня. Якби пані Федорова не була директором цієї лікарні (прим.ред. – «Миколаївського обласного центру інфекційних хвороб»), то напевно я би подав до суду щодо захисту ділової репутації. Але я цього робити не буду, просто думаю, що на неї хтось тисне і змушує говорити таку дурню, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: У міськлікарні №1 планують розширити лабораторію для ПЛР-тестувань

Також він спростував слова Світлани Федорової щодо відмови міста допомагати «Миколаївській обласній інфекційній лікарні» і відкинув звинувачення про «відкати».

У минулому році ми (прим.ред. – Миколаївська міська рада) на обласну інфекційну лікарню за понад п’ять мільйонів придбали ретнген-апарат і забезпечили трьома робочими місцями обслуговуючий персонал. Яким чином ми це зробили? Ми передаємо субвенцію обласному бюджету, а власник обласних закладів, маю на увазі обласну раду, купує ці об’єкти через “Prozzoro” (прим. ред. – електронна система публічних закупівель України). Ні мер, ані депутати міської ради не можуть сказати Світлані Федоровій у кого та що купувати. Тож я знову повторюсь: це є нісенітнецею та наклепом, – вважає Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич розповів, що рішення про скасування святкування Дня міста у Миколаєві було прийнято заради містян, щоб не наражати їх на небезпеку зараження коронавірусом.

Як відомо, Олександр Сєнкевич відреагував на обшуки в міській раді. Мер Миколаєва вважає дії правоохоронців “роздмухуванням диму перед майбутніми виборами до міськради”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram