Не буду ризикувати вашим здоров’ям задля своїх амбіцій, – Олександр Сєнкевич

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, що рішення про скасування святкування Дня міста у Миколаєві було прийнято заради містян, щоб не наражати їх на небезпеку зараження коронавірусом.

Про це йдеться у заяві мера Миколаєва, яке було опубліковано у його Telegram-каналі.

Олександр Сєнкевич зазначив, що планував організувати святкування Дня міста Миколаєва, щоб подарувати його мешканцям радість і відпочинок, але не може ризикувати здоров’ям містян.

Попереду найголовніше для миколаївців свято – День міста. Я хотів подарувати вам радість та відпочинок. Хоча б на декілька днів організувати трохи безтурботного життя. Але не можу ризикувати вашим здоров’ям. Мабуть кожен розуміє, що святкування Дня міста напередодні виборів є великим подарунком для мерів. Адже саме в цей день я міг би зібрати сотню тисяч людей і засвідчити вам про наші спільні досягнення, заручитися вашою підтримкою. Та ніколи в житті я не буду ризикувати вашим здоров’ям задля задоволення своїх політичних амбіцій, – написав Олександр Сєнкевич.

Він також відзначив, що погіршення ситуації з коронавірусом може привести до закриття магазинів, ринків і кафе, що негативно вплине на економічне становище миколаївців.

Зараз я домовляюсь, щоб перенести візит гуртів «Монатік» та «Бумбокс» на двадцять друге травня – на святкування літнього Миколая. Ми обов’язково подолаєм цю кризу разом. І обіцяю, що через всі перепони я пройду поруч з вами, – мер Миколаєва.

Нагадаємо, у понеділок, 31 серпня, міська комісія з питань ТЕБ ​​та НС прийняла рішення про заборону всіх масових заходів на вулицях Миколаєва до завершення карантину на території України – до листопада.

Як відомо, у кількох співробітників адміністрації Заводського району підтвердили коронавірус.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві виявили коронавірус у двох дитячих садках. Захворіли маленькі вихованці. Дітей, які контактували із хворим, відправили на самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram