Олександр Сєнкевич. Фото: Facebook

Краще займайтесь справжніми злочинцями, – Сєнкевич відреагував на обшуки в міській раді

Олександр Сєнкевич відреагував на обшуки в міській раді. Мер Миколаєва вважає дії правоохоронців “роздмухуванням диму перед майбутніми виборами до міськради”.

Обшуки проходять у департаменті архітектури Миколаївської міської ради. Вони пов’язані зі справою щодо продовження оренди земельної ділянки на перетині вулиці 9-я Слобідська і проспекту Центрального для ТОВ «Альянс-Інвест-Миколаїв», яке зводить там багатоквартирний будинок.

Міський голова Олександр Сєнкевич вважає обшуки політично вмотивованими. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Хлопці, краще займайтесь справжніми злочинцями, а не будівельниками міста. Бо якщо б ви почали робити це раніше, будівля «Адміралу» була б завершена ще 10 років тому, а зі схилів Південного Бугу з одеського напрямку нас би вже зустрічав сучасний гарний готель. А десятки недобудов у місті не простоювали б роками, – прокоментував ситуацію Олександр Сєнкевич.

https://www.facebook.com/senkevich.aleksandr/posts/2726798374271626

Нагадаємо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив президенту Володимиру Зеленському, що місто не бачить сенсу розвивати портову галузь, оскільки це приносить більше шкоди, ніж користі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram