Олександр Сєнкевич задоволений результатом “Пропозиції” на виборах у Миколаївську міськраду

Мер Миколаєва і лідер політичної партії “Пропозиція” у регіоні Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “МАРТ”.

Міський голова подякував виборцям, які віддали свої голоси за очолювану ним політсилу і відзначив, що кожен має власні політичні погляди та переконання, проте головне – це прийти на вибори, виконати громадянський обов’язок і підтримати свого обранця.

Так буває, що ми часто кричимо: поганий президент, чи міський голова або ще хтось і не виправдовує наших сподівань, але самі ми просто забуваємо приходити на вибори, – зауважив Олександр Сєнкевич. – У будь-якому разі я радію з того, що миколаївці прийшли і підтримали політичну партію “Пропозиція”, яка сьогодні буде доводити, що її представники прийшли працювати на місто, а не задля власних винагород, чи ще чогось.

Читайте також: Топ-10 новообраних миколаївських депутатів з найбільшим відсотком підтримки на виборах

Олександр Сєнкевич відзначив, що його деяким однопартійцям з інших міст України вдалось стати міськими головами у першому турі, а саме: Сергій Сухомлин у Житомирі та Андрій Ракович – місто Кропивницький.

У Миколаївській області ми, за попередніми підрахунками, набрали біля 8%. А також я привітав Олександра Полякова із Нової Одеси, який разом з партією “Пропозиція” пройшов до тамтешньої міської ради та очолив її, – розповів Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підтримує ідею передачі у концесію будівлю залізничного вокзалу.

Як відомо, у четвер, 5 листопада, Миколаївська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram