Олександр Сєнкевич вважає, що миколаївський залізничний вокзал доцільно віддати у концесію

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підтримує ідею передачі у концесію будівлю залізничного вокзалу.

Про це він заявив у програмі “Діалог” на телеканалі МАРТ.

На його думку залізничний вокзал – це болюча проблема міста і його зовнішній стан за останні декілька років лише погіршуватись. Олександр Сєнкевич нагадав, що об’єкт хоч територіально розташований у місті, проте не перебуває на балансі Миколаєва, а належить міністерству інфраструктури.

Міський голова висловив думку, що його потрібно віддати в концесію і запропонував зробити там торгово-розважальний центр з закладами громадського харчування та кінотеатром.

Я вважаю, що наш залізничний вокзал можна спокійно переробити в класний торгово-розважальний центр, зробити там “McDonalds” або “KFC”, кінотеатр на пару залів, обладнати торгові площі. Там дуже хороша розв’язка, тож поруч зробити ще невеликий автовокзал. Якби я мав можливість ремонтувати залізничний вокзал – я б це зробив. З іншого боку, я вважаю, що його треба віддавати девелоперської компанії в концесію років на 50, і вона повинна це все зробити, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у четвер, 5 листопада, Миколаївська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера.

Як відомо, Олександр Сєнкевич розповів про свої пріоритети та його команди на найближчі п’ять років, у разі успіху на місцевих виборах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram