Олександр Сєнкевич розповів про майбутні пріоритети, у разі переообрання мером

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів про свої пріоритети та його команди на найближчі п’ять років, у разі успіху на місцевих виборах.

Про це він розповів під час свого виступу в ефірі програми «Битва за місто» вчора, 23 жовтня.

Олександр Сєнкевич відзначив, що за останні п’ять років миколаївці стали більше любити своє місто.

Коли ми говоримо про місто, то потрібно сказати, що за останні п’ять миколаївці стали любити більше своє місто. Стали любити його куточки, зміни і почали більше ставитися з любов’ю не тільки до самого міста і оточуючого нас світу, але і до своєї власності, що справді дивно, – сказав Олександр Сенкевич.

Він розповів, що за останні п’ять років його команді вдалося допомогти у створенні і розвитку 525 ОСББ. Сьогодні, за його словами, у всьому місті їх існує понад 830.

Олександр Сєнкевич нагадав про реалізацію проєктів громадського бюджету.

Коли ми говоримо про те, як миколаївці можуть впливати на життя свого міста, я відразу згадую свою ініціативу громадського бюджету, яку, слава Богу, підтримали депутати і сьогодні кожен миколаївець не може сказати, що від нього нічого не залежить. Неважливо, чи є він депутатом або активістом, може запропонувати і отримати на це гроші з бюджету. Тому що немає грошей міського голови або міської ради, є гроші миколаївців, платників податків, – сказав мер міста.

Олександр Сєнкевич відзначив необхідність оновлення інфраструктурних магістральних мереж – каналізації, водопостачання і теплозабезпечення. Не менш важливо, на думку міського голови, є реформування громадського транспорту, який потрібно привести до європейських норм.

За словами мера Миколаєва, дороги і тротуари – це те, що потрібно робити завжди, це не стратегія, а щоденна робота.

Протікаючу дахи будинків, яких за п’ять років стало в 10 разів менше, запущені ліфти, які сотнями простоювали десять років тому. Це все поточна робота, цим не варто хизуватися, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич планує придбати 50 комунальних автобусів із новообраною міськрадою

Він також додав, ще один пріоритет в роботі команди міського голови – рішення проблеми твердих побутових відходів та переробки сміття. Олександр Сєнкевич заявив про плани будівництва в Миколаєві сортувальної лінії і поступового впровадження в місті системи роздільного збору сміття.

Олександр Сєнкевич підкреслив, що 2021 рік запланований як рік культури і зазначив, що для реалізації проектів по реконструкції ДК «Молодіжний» та Будинку офіцерів флоту планує домогтися фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, у Миколаївську міську лікарні №5 за ініціативою мера Олександра Сєнкевича і місцевого бюджету закуплять 100 нових ліжок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram