Ми виділили кошти на придбання сотні ліжок для міськлікарні №5, – Олександр Сєнкевич

У Миколаївську міську лікарні №5 за ініціативою мера Олександра Сєнкевича і місцевого бюджету закуплять 100 нових ліжок.

Рішення про виділення грошей з бюджету Миколаєва було прийнято під час останньої сесії міськради, розповів Олександр Сєнкевич виданню “НикВести”.

За його словами, знайти в бюджеті Миколаєва гроші на ці цілі вдалося завдяки економії грошей при реалізації інших проєктів.

Завдяки економії бюджетних коштів ми також виділили гроші на покупку ста нових, хороших ліжок для 5-ї лікарні у Корабельному районі. Це була моя ініціатива. У зв’язку з тим, що сьогодні цей шпиталь обслуговує дуже велику кількість людей, і станом самої лікарні, яку ми прийняли два роки тому у власність, і її ліжкового фонду просто жахливий. Тому, ми проводимо ремонти і ось зараз потрібно закупити ліжка, матраци і все таке, – пояснив міський голова.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич сподівається з новим складом міської ради купити ще 50 нових автобусів і направити їх у віддалені мікрорайони.

Як відомо, за декілька днів міська лікарня №5, організована як госпітальна база для хворих на коронавірус у Миколаєві, майже повністю заповнилася.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram