Фото: "Пропозиція" Миколаїв

Миколаєвом шириться агітпродукція спрямована проти Олександра Сєнкевича, – штаб «Пропозиції»

У політичній партії «Пропозиція» заявили, що у Миколаєві поширюють агітаційні матеріали, спрямовані на дискредитацію чинного мера Олександра Сєнкевича.

Про це повідомляється на сторінці партії «Пропозиція» в Facebook.

Зокрема, в партії закликали інших учасників виборчого процесу «до чесних правил гри».

В Миколаєві зафіксоване масове розповсюдження «чорного» агітаційного матеріалу, направленого проти кандидата від «Пропозиції», діючого мера міста Олександра Сєнкевича. Нам повідомляють, що матеріали були виявлені в Корабельному та Інгульскому районі. «Пропозиція» та Олександр Сєнкевич ведуть прозору та чисту кампанію, і закликають всіх інших учасників виборчого процесу до чесних правил гри, – повідомляють в «Пропозиції».

Фото: “Пропозиція” Миколаїв

У партії також опублікували фотографію агітлистівок зі змістом «Дешевий піар – теж піар», спрямованими на дискредитацію кандидата в мери Олександра Сенкевича.

Нагадаємо, що мер Миколаєва Олександр Сєнкевич захворів коронавірусом і на сьогоднішній день знаходиться в міській лікарні №1 в стабільному стані.

Як відомо, Мер Миколаєва і лідер політичної партії “Пропозиція” у регіоні Олександр Сєнкевич вважає, що його політсила досягла гарного результату на виборах у Миколаївську міську раду.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930