Фото: Pixabay

На межі голоду можуть опинитися 130 мільйонів людей, – ООН

До кінця 2020 року на межі голоду ризикують опинитися 130 мільйонів людей через несприятливу ситуацію з продовольством. Погіршила ситуацію пандемія коронавірусу.

Про це заявив Генсек ООН Антоніу Гутерреш у Twitter, пише Діло.

Читайте також: Швеція заборонила масові заходи більше восьми людей

Він назвав голод “неподобством у світі достатку” і зазначив, що голод зростає знову.

“У ситуації, коли 130 млн осіб ризикують опинитися на межі виснаження до кінця 2020 року, Всесвітня продовольча програма продовжує грати життєво важливу роль як постачальник харчових продуктів і продовольства, а також надії”, – написав Гутерреш.

Всесвітня продовольча програма – найбільша гуманітарна організація під егідою ООН, яка займається боротьбою з голодом і сприяє продовольчій безпеці.

Читайте також: В Австрії вводять повний локдаун

Торік 135 мільйонів людей страждали від гострого голоду, що є найбільшою кількістю за останні роки. Більшість терпіли голод через війни та збройні конфлікти. Комітет зазначає, що торік програма допомогла приблизно 100 млн людей у 88 країнах, які страждали від голоду та недостачі продовольства.

Через пандемію коронавірусу зростає кількість людей, які постраждають від голоду, зокрема в Ємені, Демократичній Республіці Конго, Нігерії, Південному Судані, де також ведуться збройні конфлікти.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram