Фото: Pixabay

Латвія вводить надзвичайний стан через коронавірус

Уряд Латвії на позачерговому засіданні ухвалив рішення про введення з 9 листопада надзвичайного стану на чотири тижні, до 6 грудня.

Як передає Укрінформ із посиланням на національне телерадіомовлення Латвії, це робиться для обмеження поширення коронавірусу.

Під час надзвичайного стану будуть заборонені всі публічні заходи, крім організованих на відкритому повітрі зборів, процесій і пікетів. На приватних заходах буде дозволена присутність не більш як 10 осіб з не більш як двох домогосподарств. Винятком будуть лише похорони.

Читайте також: Угорщина оголосила надзвичайний стан через ситуацію з коронавірусом

Місця проведення культурно-мистецьких заходів, виставок, релігійних дійств та спортивних занять мають починати роботу не раніше 6.00, а закінчувати не пізніше 20:00. Спортивним центрам дозволено закінчувати роботу не пізніше 22:00.

У той же час будуть заборонені всі спортивні заходи, наприклад змагання та виступи, за винятком змагань для дорослих спортсменів національних збірних, включених до календаря міжнародних олімпійських спортивних федерацій, якщо вони проводяться без глядачів. Обмеження також не поширюється на міжнародні змагання і змагання вищих ліг з командних видів спорту, в яких беруть участь тільки дорослі професійні спортсмени.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

За порушення обмежень, встановлених на час дії надзвичайного стану, передбачено штраф від 10 до 2000 євро для фізичних осіб і від 140 до 5000 євро – для юридичних осіб.

Відповідно до закону президія Сейму має негайно включити рішення про режим НС до порядку денного засідання парламенту і провести щодо цього голосування.

Нагадаємо, що влада Франції може продовжити режим надзвичайного стану в галузі охорони здоров’я через COVID-19 до 16 лютого 2021 року. Також комендантські години ввели Чехія та Греція.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram