Португалія запроваджує комендантську годину через COVID-19

Уряд Португалії з 9 листопада запроваджує нічну комендантську годину у 121 муніципалітеті, щоб стримати поширення коронавірусу, оскільки кількість випадків досягла рекордного рівня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Читайте також: Угорщина оголосила надзвичайний стан через ситуацію з коронавірусом

“Ми не можемо сумніватися в тому, що необхідно зробити все, щоб стримати пандемію. Якщо ми цього не зробимо, ми будемо змушені вживати дедалі більше обмежувальних заходів у грудні”, – заявив глава уряду Португалії Антоніо Коста.

Комендантська година, яка буде введена з 23 години вечора до 5 ранку, набуде чинності у 121 з 308 муніципалітетів країни, зокрема Лісабоні та Порту, а вся країна житиме в умовах надзвичайного стану протягом 15 днів.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Мешканці 121 муніципалітету, де живе близько 70% населення, не зможуть залишати власні оселі з 01:00 до 5-ї години ранку в наступні два вікенди. Деякі торгівельні заклади будуть закриті в цей час, але ресторанам буде дозволено працювати на виніс.

Нагадаємо, що влада Франції може продовжити режим надзвичайного стану в галузі охорони здоров’я через COVID-19 до 16 лютого 2021 року. Також комендантські години ввели Латвія, Чехія та Греція.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram