Швеція. Фото: Pixabay

Швеція заборонила масові заходи більше восьми людей

Уряд Швеції запровадив зміни в рамках посилення обмежувальних карантинних заходів у відповідь на погіршення ситуації з COVID-19 у країні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Local із посиланням на прем’єра Швеції Стефана Льовена.

“Буде лише гірше. Виконуйте свій обов’язок і візьміть на себе відповідальність, щоб зупинити поширення інфекції. Я повторю це ще раз. Буде тільки гірше. Виконуйте свій обов’язок і візьміть на себе відповідальність зупинити поширення інфекції”, – заявив шведський прем’єр-міністр на пресконференції.

Ця нова заборона стосується усіх культурних та спортивних заходів. Проте офіси та навчальні заклади під неї не підпадають наразі. Зазначається, що новий ліміт у 8 осіб є частиною шведського Закону про суспільний лад, а тому є обов’язковим до виконання. На відміну від рекомендаційних обмежень, якими власне і є більшість заходів, запроваджених у Швеції для протидії пандемії (наразі – у 17 із 21 регіону країни).

Читайте також: В Австрії вводять повний локдаун

Відтак, громадянам, які порушать заборону, організувавши більші заходи, загрожують штрафи або навіть тюремне ув’язнення на термін до 6 місяців.

Зміна згаданого закону набуде чинності з 24 листопада і спочатку буде діяти протягом чотирьох тижнів.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram