Фото: DW.com

В Австрії вводять повний локдаун

Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про рішення ввести в країні загальнонаціональний жорсткий карантин (локдаун), який буде діяти з 17 листопада до 6 грудня.

Про це повідомляє австрійське видання Kurier.

З вівторка, школи країни перейдуть на дистанційне навчання, а торгівля буде заборонена, крім критично важливих об’єктів: продуктових магазинів, аптек тощо. Заклади громадського харчування також закрили.

Уряд також закликає уникати контактів з іншими людьми, тому ввело обмеження: за добу поза домом можна контактувати тільки з однією людиною. Крім того, в Австрії буде діяти цілодобове обмеження на вихід з дому: залишати будинки можна тільки при гострій потребі.

Як пояснив канцлер, метою національного локдауну є стримування кількості випадків коронавірусу на низькому рівні протягом “тривалого часу”.

Я знаю, що найближчі тижні будуть для нас дуже важким часом, – заявив канцлер Себастьян Курц на прес-конференції у Відні.

Нагадаємо, у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в Україні, уряд запровадив карантин вихідного дня. Додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада до кінця місяця

Як відомо, найближчим часом українці зможуть підписувати декларації з сімейними лікарями в онлайн-режимі. Також з’явиться база лікарів, які будуть консультувати пацієнтів з COVID-19 і вести їх лікування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram