Фото - Миколаївська міська рада

“Миколаївводоканал” отримав насосне обладнання та автомобіль Volkswagen T5

Профінансувала нагальні потреби МКП «Миколаївводоканал» Федерація промисловців Данії (Confederation of Danish Industry).

КП «Миколаївводоканал» отримало насосне обладнання компанії Grundfos та аксесуари до нього. Невдовзі два насоси будуть використані для безперебійної роботи свердловин та один встановлять на насосній станції каналізації. Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Читайте також: Нове джерело водозабору та фахівці з Данії, – Сєнкевич розповів про вирішення проблеми з водою

Ініціативу працівників «Grundfos» щодо технічної допомоги комунальним підприємствам України, активно підтримали представники Посольства Данії в України, а ось профінансувала нагальні потреби МКП «Миколаївводоканал» Федерація промисловців Данії (Confederation of Danish Industry).

Також завдяки представникам німецького благодійному фонду «Water for Ukraine» та колег з «Львівводоканал» автопарк підприємства поповнився Volkswagen T5.

Дивіться також: Відновлення водопостачання у Миколаєві: як йде робота над поверненням централізованого водопостачання

Нагадаємо, уряд виділив гроші на відновлення водопостачання на безповоротній основі для «Миколаївводоканалу», аби жителі Миколаєва знову користувались централізованим водопостачанням.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram