Миколаїв отримав гроші для відновлення водопостачання, – Кім

Місцева влада отримала кошти для відновлення водопостачання в Миколаєві.

Уряд виділив гроші на відновлення водопостачання на безповоротній основі для «Миколаївводоканалу», аби жителі Миколаєва знову користувались централізованим водопостачанням. Про це повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім у своєму відеозверненні.

Гроші по воді, те, чим ми займались два тижня – отримали. Наступний тиждень, може через один, до 15 числа (травня – ред.) треба встигати, щоб вода з’явилась в якомусь вигляді, — йдеться у відеозверненні.

Гроші Миколаєву виділив Кабінет Міністрів України. 56 мільйонів гривень на відновлення водопостачання. Ці гроші, у якості безповоротної допомоги, спрямують на буріння нових артезіанських свердловин, повідомляє народний депутат України Артем Чорноморов.

Вдячний, що Миколаївщина була почута. Тепер основне питання полягає у тому, наскільки розумно миколаївська міська влада використає надані гроші, — йдеться у повідомленні Чорноморова.

Нагадаємо, що у Миколаєві вже пробурили понад 20 свердловин. Дивіться про це детальний сюжет на офіційному YouTube каналі ТРК МАРТ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram