Фото - УНІАН

Нове джерело водозабору та фахівці з Данії, – Сєнкевич розповів про вирішення проблеми з водою

Найшвидший спосіб, щоб у Миколаєві з’явилося централізоване постачання питної води – це деокупація Херсона.

У Миколаєві хочуть створити одне чи кілька нових джерел водозабору, щоб поступово вирішувати проблему з водопостачанням. Про це повідомив в інтерв’ю порталу “Страна” мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Ми можемо перейти на Південний Буг, але тоді нам потрібні нові системи очищення, щоб вода в крані була не солоною. А отже потрібні нові системи очищення стічних вод, оскільки вода також «виходить» у Південний Буг. Наших технологій та фахівців не вистачає, тому ми запрошуємо професіоналів із Данії.

Нині є 16 свердловин, які доповнюють споживання води у місті централізовано. Ще близько 30 свердловин ми використовуємо для медичних та соціальних установ. Сьогодні ми отримуємо від міжнародних організацій системи локального очищення води, які ми ставимо на ці свердловини та забезпечуємо окремі соціальні установи питною водою.

Крім того, люди, які живуть поруч із цими установами, можуть приходити та набирати там очищену воду. Цю роботу ми плануємо продовжувати і надалі, – сказав Сєнкевич.

За його словами, найшвидший спосіб, щоб у Миколаєві з’явилося централізоване постачання питної води – це деокупація Херсона.

Дивіться також: Відновлення водопостачання у Миколаєві: як йде робота над поверненням централізованого водопостачання

Нагадаємо, уряд виділив гроші на відновлення водопостачання на безповоротній основі для «Миколаївводоканалу», аби жителі Миколаєва знову користувались централізованим водопостачанням.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram