Фото - t.me/mykolaivrada

Миколаївцям почали видавати державну гуманітарну допомогу

Перша тисяча продуктових наборів, закуплених державним коштом, вже надійшла до міста. 

Миколаївцям почали видавати державну гуманітарну допомогу. Як розповів перший заступник міського голови Віталій Луков, спочатку їх отримуватимуть жителі мікрорайонів, що найбільше постраждали від ворожих обстрілів. 

Наразі продуктові набори видають мешканцям Кульбакиного. По мірі надходження охоплять весь Корабельний район, потім Інгульський, Центральний та Заводський.

Читайте також: Жителі Балабанівки отримали “сімейні пакунки” від друзів з Луцька

За словами Віталія Лукова, допомога надходить в рамках державної програми підтримки населення деокупованих та прифронтових територій. Перелік продуктів затверджений постановою КМУ. 

Ми отримуємо вже готові набори. На місці перевіряємо вміст та цілісність упакування. Роздають допомогу працівники бюджетної сфери Миколаєва. Наприклад в Кульбакиному це співробітники установ галузі культури та освіти. Контролює організаційні питання адміністрація Корабельного району, ведеться реєстр отримувачів. Видається один комплект на одну людину, яка зареєстрована та на даний момент проживає в Миколаєві, – розповів він.

Загалом місто має отримати 160 тисяч продуктових наборів від держави. Гуманітарний вантаж надходить поступово. У разі потреби міська влада може подати запит на збільшення кількості допомоги.

Читайте також: Для отримання харчових наборів миколаївцям треба оформити продуктову картку. АДРЕСИ

Нагадаємо, що до Миколаєва з Одеси прибув черговий гуманітарний вантаж: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також досить велика кількість медикаментів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram