Миколаївкомунтранс працює в штатному режимі, незважаючи на карантин

Підприємства критичної інфраструктури продовжують роботу в звичайному режимі незважаючи на карантин, серед таких КП «Миколаївкомунтранс». ТРК «МАРТ» перевірив як ведуться роботи на Миколаївському полігоні твердих побутових відходів. 

Миколаївський міський полігон твердих побутових відходів введений в експлуатації у грудні 1972 року. Загальна площа майже 38 гектар, він розрахований на розміщення до 11 мільйонів тон відходів. Експлуатацію здійснює комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс».

Це єдиний полігон у Миколаївській області такого масштабу. Все сміття з міста Миколаєва звозиться до нас і захороняється тут за технологією. Вона передбачає: шар сміття товщиною 2,5 метра стелиться по земній поверхні і засипається землею висотою 20-40 сантиметрів. Таким чином, шар за шаром ми ведемо цей полігон, – розповідає головний інженер КП “Миколаївкомунтранс” Гліб Власов.

Всього до роботи на об’єкті щоденно залучено 12 працівників, а також 9 одиниць техніки.

КП «Миколаївкомунтранс» обслуговує Заводський та Інгульський райони міста, однак Миколаївський міський полігон приймає також відходи від інших компаній-перевізників сміття з решти районів міста. 

  Дивіться також: У Миколаєві дезінфікують сміттєві контейнери

Окрім збору ТПВ у Миколаєві, підприємство здійснює постійне прибирання території навколо сміттєзвалища. Оскільки міський полігон розташований на відкритій степовій місцевості, постійні вітри розносять сміття. 

Після сильного урагану, який був два місяці назад, дуже багато рознесло поліетиленових пакетів, тому періодично ми проводимо роботи по прибиранню території. На даний момент йде прибирання дороги від Очаківського шоссе до самого полігону – це близько 700 метрів. До цього ми опрацювали дорогу, яка вела на Радсад і стару військову частину, було прибрано цілу посадку, – розповідає начальник Миколаївського міського полігону Павло Прямков.

Головний інженер «Миколаївкомунтранса» запевняє, завдяки встановленню регламентованого тарифу на вивезення твердих виходів, підприємство перестало бути збитковим. 

Нагадаємо, у Миколаєві для річкових перевезень створили нове судно на сонячних панелях.

Як відомо, у Центральному районі Миколаєва регулярно дезінфікують транспортні зупинки.

Раніше повідомлялось, у Центральному районі Миколаєва поновили зупинки, зруйновані негодою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram