У Миколаєві дезінфікують сміттєві контейнери

У Миколаєві почали дезінфікувати сміттєві контейнери на замовлення департаменту житлово-комунального господарства. У зв’язку з посиленням карантинних заходів тепер містом їздить спеціально обладнаний автомобіль.

Паралельно з миттям вулиць, зупинок, під’їздів у будинках, дезінфекцією транспорту, на території всіх районів міста тепер проводиться дезінфекція сміттєвих контейнерів та контейнерних майданчиків біля них.

У місті 2400 контейнерів і обробити їх все відразу стаціонарно неможливо. Тому задіяли бригаду фахівців, яка відповідно до створеного графіку виїжджає на місця і обробляє контейнери раз у 7-10 днів.

Коли ми шукали підрядну організацію для дезінфекції сміттєвих контейнерів, ми звернули увагу на досвід наших сусідів з Одеси. Їхні рекомендації взяли до відома. Таким чином заключили договір з компанією «Єдиний центр сантехнічної допомоги». Тепер вони обслуговують наше місто, – зазначає начальник управління екології департаменту ЖКГ міськради Віталій Перебийнос.

Дивіться також: З 11 травня буде послаблено пропускний режим у траспорті, – Олександр Сєнкевич

Контейнери дезінфікуються зовні. За допомогою спеціального оприскувача бригада розпилює на об’єкти розведений у необхідній концентрації дезінфекційний розчин «Санідез». Для людей він  цілком безпечний.

Департамент ЖКГ просить мешканців, за можливості, залишатися вдома та дотримуватися усіх заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич заявив, що з 11 травня буде послаблено пропускний режим у траспорті.

Раніше повідомлялось, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай прокоментувала перевірку міських лікарень депутатами Сергієм Ісаковим та Сергієм Кантором. 

Як відомо, у Миколаївській області за добу зареєстровано 6 нових випадків COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram