Нам приховувати нічого, – Ірина Шамрай про візит депутатів до лікарень

Начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай прокоментувала перевірку міських лікарень депутатами Сергієм Ісаковим та Сергієм Кантором. На її думку приховувати міським медичним закладам нічого, а такими діями депутати наражають себе на небезпеку захворювання.

Про це вона заявила відповідаючи на питання глядачів та підписників ТРК “МАРТ”.

Ірина Шамрай впевнена, що перевірки потрібні задля поліпшення роботи, однак візити до медичних закладів, які займаються лікування хворих на СOVID-19, ризиковані через можливість інфікування коронавірусом.

З кожної ситуації та перевірки, яку проходимо – ми виносимо позитивне. Єдине, що в цій ситуації негативне те, що наші депутати наражають себе на небезпеку і відвідують лікувальні заклади в період карантину. Але не допустити їх до перевірки, вони прийняли для себе таке рішення особисто, я вважаю – це неправильно і неприпустимо. Тому що, приховувати нам абсолютно нічого, люди повинні йти, повинні дивитися, а депутати тим паче, адже вони виділяли кошти, – вважає очільниця управління охорони здоров’я.

Ірина Шамрай додала, що зауваження відносно неточного ведення журналів пов’язані з відсутністю електронного документообігу, у тому числі списання та приходу пацієнтів у медичних закладах.

Ми комп’ютеризувались, усі програми у нас стоять, але зараз ми навіть не можемо вести електрону історію хвороби, хоча медичний персонал проходить необхідне навчання, – зазначила вона.

Дивіться також: ПЛР-тести у Миколаєві проводитимуть із травня 

За словами начальниці управління охорони здоров’я ця проблема відпрацьовується в Національній службі охорони здоров’я України, тому на даний момент паперові журнали будуть надалі вестись у медичних закладах.

Ірина Шамрай пообіцяла, якщо зауваження від депутатів дійсно будуть слушними, то вони обов’язково будуть враховані. Проте, за її словами, є достатньо органів, у тому числі правоохоронні, які здійснюють перевірку роботи управління охорони здоров’я, окрім депутатів Миколаївської міської ради.

Хотілось би, щоб був конструктивізм та позитивне рішення поставлених задач, аби не було дестабілізації роботи, – підкреслила Ірина Шамрай.

Нагадаємо, Ірина Шамрай пояснила відмінність статистики МОЗ і обласного штабу НС.

Як відомо, Миколаївські десантники здають кров для онкохворих дітей.

Раніше повідомлялось, у Миколаївській області за добу зареєстровано 6 нових випадків COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram