Молдова запроваджує надзвичайний стан через COVID-19

На всій території Молдови з 30 листопада по 15 січня запровадять надзвичайний стан в охороні здоров’я. Таке рішення прийняли на засіданні Національної надзвичайної комісії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Newsmaker.

За рішенням комісії, з 28 листопада в Молдові заборонять роботу нічних клубів і караоке. Крім цього, з 30 листопада обмежать графік роботи барів, ресторанів і кафе в нічний час. З 22:00 до 7:00 вони зможуть працювати тільки в режимі доставки.

Читайте також: Для подолання пандемії необхідно 38 мільярдів доларів, – Єврокомісія

Також у Молдові заборонять проводити спортивні змагання, наукові конференції та олімпіади. Закриють театри, кінотеатри, концертні зали та будинки культури (проводити репетиції дозволено).

Крім того, комісія рекомендувала компаніям і держструктурам по можливості перевести співробітників на дистанційну роботу. Залишається в силі заборона збиратися в громадських місцях групами більше ніж три особи. А люди старше 63 років можуть виходити з дому тільки в разі гострої необхідності.

Читайте також: Сербія посилює карантин через коронавірус

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяТуреччинаПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram