Туреччина вводить комендантську годину через коронавірус

У Туреччині діятиме комендантська година у вихідні дні. Серед заходів – закриття кав’ярень та кінотеатрів, а також перехід шкіл на навчання онлайн.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив введення в країні посиленого карантину, зокрема, часткової комендантської години у вихідні дні через ситуацію з поширенням коронавірусу, пише Діло.

Зазначається, що таку заяву Ердоган зробив після засідання кабінету міністрів Туреччини, яке тривало більше трьох годин. Під час нього були ухвалені заходи, направлені на протидію поширенню коронавірусу.

Читайте також: В Австрії вводять повний локдаун

Комендантська година у вихідні діятиме з 20:00 до 10:00. Робота ресторанів, продуктових магазинів, торгових центрів і перукарень будуть обмежені з 10 до 20 годин.

Раніше введену комендантську годину для літніх людей у віці 65 років і старше буде розширено. Під неї потраплять люди у віці 20 років і молодше. Їм буде дозволено виходити на вулицю тільки з 10:00 до 16:00.

Читайте також: Швеція заборонила масові заходи більше восьми людей

Нові обмеження також передбачають проведення всіх спортивних заходів без уболівальників.

Серед інших заходів, оголошених Ердоганом, – закриття кав’ярень до подальшого повідомлення, закриття кінотеатрів до кінця року, а також перехід шкіл на навчання онлайн.

Читайте також: В Англії вводять карантин: закривають ресторани і паби

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram