Мер Миколаєва звернувся до Віктора Ляшко дозволити закупівлю гігієнічних засобів без затяжних тендерів

У четвер, 9-го квітня, міський голова Олександр Сєнкевич поспілкувався з миколаївцями у прямому ефірі та розповів про підсумки дня, а також візит комісії Міністерства охорони здоров’я до Миколаєва.

Міський голова повідомив, у ході візиту до Миколаєва заступника міністра охорони здоров’я головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко йому показали, як облаштовують відділення інтенсивної терапії в третій міській лікарні.

Саме цю лікарню ми плануємо після ремонту перепрофілювати під лікарню першої хвилі. Зараз закінчуються роботи з електромережами. На черзі – вирішення питання з підведенням кисню до апаратів ШВЛ. Віктор Ляшко надав нашому управлінню охорони здоров’я свої рекомендації щодо алгоритму дослідження і виявлення людей, потенційно інфікованих COVID-19, – зазначив Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Комісія МОЗ перевіряє обласну лабораторію на відповідність вимогам діагностики COVID-19

Також мер міста розповів, що звернувся до Віктора Ляшко з пропозицією на рівні Постанови дозволити закупівлю необхідних гігієнічних засобів для потенційних хворих (пелюшок, підгузників і т.д.) без проведення тендерних процедур. І дозволити забезпечити лікарню кисневим газифікатором, щоб не розтягувати процедуру закупівель на декілька місяців.

Нагадаємо, Віктор Ляшко розповів чому миколаївські лікарі сушили одноразові халати та шапочки.

Раніше повідомялось, начальник управління соціального захисту населення Сергій Василенко проінформував про нинішню ситуацію з отриманням пропусків на проїзд у громадському транспорті в Миколаєві.

Як відомо, стартував прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті міста Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram