Така дезінфекція є у всіх країнах світу, – Віктор Ляшко про одноразові халати, які сушили лікарі

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, коментуючи чому медпрацівники Миколаєва сушать одноразові халати і шапочки, заявив, що робиться це з метою дезінфекції та така практика впроваджується у всіх країнах світу.

За словами Віктора Ляшка, така практика дезінфекції захисних халатів, шапочок і масок відбувається у всіх країнах світу, зокрема, в Німеччині, Франції, Італії та США.

Стан забезпечення засобами індивідуального захисту у кожної медустанови різний. Кожен розраховує їх під певну кількість за методикою. У зв’язку з тим, що сьогодні не надходять хворі з коронавірусною інфекцією, а надходять з підозрою на коронавірус – засоби індивідуального захисту використовуються по-різному. Ми всі повинні сьогодні розуміти, що питання знезараження інфекції хірургічних масок, респіраторів, а також одноразових костюмів біологічного захисту відбувається у всіх країнах світу. Подивіться на Німеччину, Францію, Італію і США, – сказав Віктор Ляшко.

Дивіться також: Комісія МОЗ перевіряє обласну лабораторію на відповідність вимогам діагностики COVID-19

Також він додав, що на сьогоднішній день існує глобальний дефіцит засобів індивідуального захисту.

Сьогодні є глобальний дефіцит засобів індивідуального захисту. Тому говорити про те, що сьогодні відбувається щось кримінальне – не можна. Потрібно піти і подивитися, що саме там було. Я більш, ніж впевнений, що костюм біологічної безпеки, який використовується на протязі зміни – не одноразовий. Обробляючи його дезинфікуючим засобом, просушуючи – він буде безпечний. У цьому проблеми немає, – сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, у соцмережах поширили світлину, на якій ніби-то у подвір’ї Центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 сушили одноразові халати та шапочки.

Як відомо, у стаціонарному відділенні лікарні у селі Надбузьке Миколаївського району стався конфлікт між пацієнтами.

Раніше повідомлялось, ВООЗ підписала угоди зі 130 виробниками для розробки вакцини проти COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram