Комісія МОЗ перевіряє обласну лабораторію на відповідність вимогам діагностики COVID-19

9 квітня, до Миколаєва приїхала комісія від Міністерства охорони здоров’я на чолі з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко. Представники МОЗ збираються з’ясувати, чому в Миколаївській області немає жодного підтвердженого випадку коронавірусної хвороби COVID-19.

Чиновників МОЗу особливо цікавить, у регіоні дійсно не зафіксовані випадків захворювання, або ж місцеві медпрацівники не дотримуються точних правил діагностики. Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів про власні спостереження за роботою “Миколаївського обласного лабораторного центру”.     

Вірусологічна лабораторія готова сьогодні робити до 500 тестів полімеразної-ланцюгової реакції на добу. Якщо буде така необхідність вірусологічна лабораторія забезпечить все, що потрібно, – сказав Віктор Ляшко.

Головний санітарний лікар України зазначив, комісія досліджує повний алгоритм дій медичних працівників: від телефонного дзвінка пацієнта з підозрою на захворювання до сімейного лікаря, швидкої допомоги, мобільної бригади яка має брати зразки на перевірку. Також мають перевірити заклади охорони здоров’я, які визначені для прийому хворих на коронавірус.

Дивіться також: ПЛР-тести та перепустки для проїзду у транспорті: Олександр Сєнкевич підвів підсумки середи для Миколаєва

Подивимось стан забезпеченості їх засобами індивідального захисту, апаратами які необхідні для проведення реанімаційних заходів, – розповів Віктор Ляшко.

Заступник міністра охорони здоров’я заявив, всі результати які є сьогодні в Миколаївському обласному лабораторному центрі, показують негативний результат.

Нагадаємо, ВООЗ підписала угоди зі 130 виробниками для розробки вакцини проти COVID-19.

Раніше повідомлялось, Кабмін розширив перелік об’єктів, які можуть працювати під час карантину

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram