ПЛР-тести та перепустки для проїзду у транспорті: Олександр Сєнкевич підвів підсумки середи для Миколаєва

У середу, 8 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в традиційному  щоденному вечірньому ефірі  розповів про посилення карантинних заходів та протидію коронавірусу в місті.

Міський голова, в першу чергу, повідомив, що обмеження щодо використання громадського транспорту в Миколаєві, які раніше ввів Кабінет міністрів, почнуть діяти з понеділка, 13 квітня. Оскільки електронна пошта не справляється з розсилкою такої кількості проїзних, то пускати в громадський транспорт почнуть за перепустками тільки з понеділка.

Дивіться також: Навіщо сушили одноразові халати в ЦПМСД № 5

На сьогоднішній день майже 100 тисяч людей подалися на списки на ці перепустки. Майже 3 тисячі підприємств і приватних підприємців, зайнятих в сферах, затверджених Кабінетом Міністрів. Оскільки масово відправити таку кількість пропусків не дозволяє електронна пошта, сприймаючи це як спам, прийнято наступне рішення: впроваджувати режим проїзду за перепустками будемо поступово в ці вихідні, коли потік людей в транспорті зменшується. Всі керівники підприємств зможуть роздрукувати документ. З наступного понеділка будемо їздити по пропусках, – повідомив Олександр Сенкевич.

Зі слів міського голови, в середині квітня в місто доставлять апарат для проведення ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію. Апарат буде розміщений в міській лікарні № 1, де фактично буде перебувати міська лабораторія для тестування на COVID-19.

Дивіться також: Спірний ресторан «Пиріг» лишився літнього майданчика

Олександр Сенкевич наголосив, що тим, у кого є підозра на коронавірусну інфекцію, тести будуть робити безкоштовно. Тих же, хто сам захоче перевіритися без особливих показань, тест робитимуть за гроші. На сьогоднішній день платні тести не проводять.

Нагадаємо, начальник управління соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко проінформував про нинішню ситуацію з отриманням пропусків на проїзд у громадському транспорті в Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram