Cтартував прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті міста Миколаєва

У Миколаєві сьогодні, 8 квітня, стартував прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті міста.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

З метою дотримання карантинних заходів у виконавчих органах Миколаївської міської ради, спрямованих на попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19,  відповідно до розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 69р «Про порядок роботи виконавчих органів Миколаївської міської ради в умовах карантинних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» прийом проєктних пропозицій для  участі  у Громадському бюджеті м. Миколаєва -2020 здійснюється через пост охорони будівлі Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20, м.Миколаїв, в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.00 години без доступу відвідувачів до приміщень адмінбудівлі.

Дивіться також: Блогерство, карантин, пластична операція, конкуренція | Ольга Кісельова в “Шо у Сільман?”

Наголошується, що проєкти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності міста та  мають бути загальнодоступними.

Проєкти за обсягом фінансування розподіляються на:

– великі – обсяг фінансування від 300 тис. грн. до 1000 тис. грн.;

– малі – обсяг фінансування до 300 тис. грн.;

– соціальні – обсяг фінансування до 300 тис. грн.

Крім того, від одного автора проєкту протягом одного року може надходити не більше одного великого, малого та одного соціального проєкту.

Нагадаємо, із 6 квітня на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України публікуватимуть онлайн-уроки для учнів 5-11 класів. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram